Podcasty v japonštině

Japonsko je země, kde se tradice setkává s modernitou. Vždy nás fascinovalo svou jedinečnou kulturou a jazykem. Jedním z nejzajímavějších způsobů, jak prozkoumat japonskou kulturu a zlepšit své jazykové dovednosti, je prostřednictvím podcastů. Podcasty v japonštině nabízejí fascinující pohled do života, historie a myšlení Japonců. V tomto článku vám představíme několik skvělých podcastů, které vám pomohou prozkoumat japonský jazyk a kulturu.

JapanesePod101

Tento podcast je jako klíč k pokladnici japonského jazyka, kde jsou lekce na míru pro každého, ať už jste začátečník nebo pokročilý student. Nenechte se zmást jeho jednoduchým názvem – nabízí mnohem víc než jen základní slovník a fráze. Posluchači se seznámí s různými tématy, slovní zásobou a gramatikou. Navíc nabízí i doprovodné materiály na webových stránkách.

JapanesePod101
Podcasty v japonštině

Japanese with Noriko

Noriko, rodilá mluvčí japonštiny, vám přináší lekce, které jsou nejen jasné a srozumitelné, ale také vás provádějí jazykem tak, abyste ho mohli snadno pochopit. Navíc jsou tyto podcasty krátké a plné zábavy, což znamená, že se během poslechu určitě nebudete nudit. S Noriko jako průvodkyní jazykem se učení japonštiny stane nejen efektivním, ale také zábavným dobrodružstvím.

Japanese with Noriko
Podcasty v japonštině

Learn Japanese Pod

Tento podcast se specializuje na konverzaci a přináší vám každodenní užitečné fráze v japonštině, které můžete okamžitě použít v reálném životě. Je to vynikající prostředek k získání praktických jazykových dovedností, které vám budou nápomocné v každodenní komunikaci.

Slow Japanese
Podcasty v japonštině

Slow Japanese

Podcast Slow Japanese je určen pro všechny zájemce o studium japonského jazyka, kteří s ním nedávno začali či teprve začínají. Náročnost je na úrovni od A1 (začátečníci) po B1 (mírně pokročilí). Podcasty nevycházejí pravidelně, ale již si můžete vybrat více než z padesáti epizod. Délka episod je obvykle do deseti minut.

Slow Japanese
Podcasty v japonštině

The Miku Real Japanese Podcast

Lektorka Miku tvoří podcasty již několik let a tak si můžete vybrat z více než stovky episod. Délka jednotlivých episody se pohybuje od 15 do 40 minut. Témata jsou velmi různorodá a tak se máte možnost dozvědět řadu zajímavých informací o japonských reáliích, kultuře, vzdělávání nebo jak získat přátele v Japonsku. 

The Miku Real Japanese Podcast
Podcasty v japonštině

Thinking out loud in Japanese

Podcast Thinking out loud in Japanese je ideálním společníkem pro začátečníky a mírně pokročilé studenty japonštiny. Každá epizoda je krátká a obvykle trvá méně než pět minut, což znamená, že si můžete užít rychlou dávku japonského jazyka kdykoliv a kdekoli.

Thinking out loud in Japanese
Podcasty v japonštině

Doufáme, že jste našli inspiraci a užitečné tipy pro svou jazykovou cestu. Nezapomeňte si vychutnat poslech těchto skvělých podcastů a objevovat krásu japonštiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *