Angličtina na Youtube pro děti

Každý rodič to jistě zná. Chce, aby se jeho dítě rozvíjelo a již v mladém věku se seznámilo s cizím jazykem – ideálně s angličtinou. Na rovinu si také řekněme, že když potřebujeme děti na chvíli „odložit“ před obrazovku tabletu, televize nebo telefonu, chceme, aby z toho mělo alespoň nějaký prospěch. Proto vám nabízíme seznam zajímavých kanálů na Youtube, kde najdete řadu písniček, říkadel a zajímavých videí, které děti nejen zabaví, ale také něco naučí.

 

British Council – Learn English Kids

Videa určená pro děti nabízí na svém Youtube kanále British Council. Na kanále najdeme jak písničky určené pro děti, tak také například návody pro děti, jak si správně čistit zuby nebo dělat kouzelnické triky. 

British Council - Learn English Kids

 

Cocomelon – Nursery Rhymes

Pravděpodobně nejoblíbenější Youtube kanál určený pro děti. Důkazem budiž skutečnost, že tento kanál má 110 milionů odběratelů. Písničky a říkanky pro děti mají 3D animaci a vystupuje v nich pětičlenná rodina. Na kanálu najdete jak jednotlivé písničky či říkanky, tak i videa dlouhá desítky minut, která jsou jednotlivými písničkami tvořena. 

Cocomelon - Nursery Rhymes

 

Dave and Ava – Nursery Rhymes and Baby Songs

Jak již název kanálu napovídá, můžeme zde najít řadu dětský říkanek a písniček. Podobně jako jiná videa na youtube určená pro děti, mají i tyto vzdělávací charakter. Učí například barvy, tvary abecedu nebo čísla. V epizodách vystupují chlapec Dave, který má obleček pejska a Ava, která vystupuje jako kočička. Kromě těchto animovaných hlavních protagonistů najdeme ve videích i jejich kamarády.

Dave and Ava - Nursery Rhymes and Baby Songs

 

Fun Kids English

Kanál Fun Kids English nabízí zajímavá videa pro děti, která je učí např. abecedu, počítat, barvy, tvary či rozpoznání hodin. Všechny tyto dovednosti učí pomocí chytlavých písniček a tak se základy angličtiny mohou učit nejen děti, ale i dospělí.

Fun Kind English

 

Mother Goose Club

Kanál na Youtube, který je podobně jako předchozí uvedené zaměřen na předškolní děti. Učí zábavnou formou řadu důležitých dovedností a znalostí malé děti. Využívá k tomu chytlavé písničky a říkanky, které jsou doplněny videi plnými barev.  

Mother Goose Club

 

Super Simple Songs – Kids Songs

Další zajímavý kanál, který pomocí chytlavých písniček učí děti barvy, tvary, písmena nebo čísla. Na kanálu je velká řada videí, které trvají od několika minut až po hodinu. Je tedy z čeho vybírat a pokud chcete, aby se vaše děti učily zábavnou formou základy angličtiny, máte z řadu zajímavých možností. 

Super Simple Songs

 

Věříme, že jste si z našeho seznamu vybrali a budete již mít z čeho vybírat, pokud budete chtít svým dětem pustit videa v angličtině.

 

Pokud máte nějaký tip na zajímavý Youtube kanál, který není v našem výčtu, piště do komentářů. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *