Italština na Youtube pro děti

Chcete, aby se vaše dítě učilo italsky a nevíte, kde začít? Podívejte se na naše tipy „Italština na Youtube pro děti“, kde na Youtube můžete najít zajímavý obsah v italštině pro děti a nechte se inspirovat. Věříme, že vás některý z uvedených kanálů na Youtube zaujme a vy budete moci svým dětem pouštět videa se zábavným a zajímavým obsahem v italštině!

 

CoccoleSonore

Velmi oblíbený kanál mezi rodiči v Itálii. Nabízí totiž desítky písníček, ať již tradičních nebo moderních, určených pro děti. Písničky jsou velmi chytlavé a navíc mají zajímavé barevné provedení ve formě animovaných klipů. Pokud chcete zjistit, co italští rodině pouštějí svým dětem na Youtube, podívejte se na kanál CoccoleSonore

 

HeyKids – Canzoni Per Bimbi

Další Velmi oblíbený kanál, který se blíží hranici dvou milionů odběratelů je HeyKids – Canzoni Per Bimbi. Jak je již z názvu patrně, je tento kanál plný písniček pro děti. Písně jsou velmi chytlavé a navíc podpořené zajímavými 3D animacemi. Můžete tak své dítě zabavit pouštěním písniček z toho kanálu. Kanál je aktivní již 6 let a po poměrně dlouhou dobu tvůrci přidali řadu videí. Je tedy z čeho vybírat.

 

Scottecs

Kanál Scottecs je propojen s časopisem pro děti Scottecs Magazine, který vychází s měsíční pravidelností. Na Youtube kanále tohoto časopisu najdeme řadu původních písní, originálních animací a postav, které děti v Itálii znají právě z výše zmíněného časopisu. Kanál je velmi oblíbený, má více než 2 miliony odběratelů.

 

Dolci Melodie

Kanál Dolci Melodie (Sladké melodie) je plný písní pro děti. Ať již se jedná o ukolébavky nebo písně, při kterých mohou vaše děti tančit do rytmu. Na výběr jsou již desítky videí a tak jistě najdete něco, co vaše dítě nebo i vás zaujme a co si pustíte více než jednou.

 

Kids Tv Italiano – canzoni per bambini

Další velmi populární kanál, kde můžete najít písně a říkanky pro vaše děti. Děti se tak poslechem těchto písní mohou učit barvy, písmena abecedy či číslovky. Videa mají pěkné animace a písně jsou velmi chytlavé, proto jde učení základních věcí dětem téměř samo.

 

Carolina Benvenga

Mezi italskými rodiči je velmi oblíbený i kanál Carolina Benvenga, který je pojmenován po své tvůrkyni. Kanál nemá zatím tolik videí, jako předchozí tipy, ale to je dáno patrně tím, že je na Youtube teprve dva roky. To však nic neubírá na popularitě, neboť nejsledovanější videa mají i kolem 40 milionů shlédnutí. Vyzkoušejte a uvidíte co poslouchají italské děti (a jejich rodiče).

 

Vybrali jste si? Věříme, že vás některý z kanálů v italštině pro děti na Youtube zaujal. Pokud máte sami nějaký tip, který by měl být v našem výčtu uveden, napište prosím do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *