Němčina na Youtube pro děti

Chcete, aby vaše děti přišly do kontaktu i s jinými jazyky, než je obligátní angličtina? Pokud ano a vyberete němčinu, se kterou se vaše děti pravděpodobně setkají ve škole jako s druhým jazykem, bude tento příspěvek – Němčina na Youtube pro děti – přímo pro vás. Podívejte se níže na několik tipů, kde můžete najít zajímavé a přínosné Youtube kanály pro děti!

 

KinderLernTV

Kanál KinderLernTV je určen pro děti různých věkových kategorií. Obdobně jako jiné kanály určené pro vzdělávání dětí, nabízí i tento videa pro učení barev, čísel či tvarů a mnoho dalšího. Pomocí animovaných filmů, chytlavých písniček a říkanek se děti učí první německá slova a věty.

KinderLernTV

 

Märchen für Kinder – Gutenachtgeschichten

Název kanálu mluví sám za sebe: Pohádky pro děti – Příběhy na dobrou noc. Jedná se o klasické pohádky pro děti, které můžete dětem pustit večer místo Večerníčku. Délka videí se liší, od několika desítek minut a po několik hodin, záleží vždy na dané pohádce. Můžete vybírat z velké řady pohádek: Šípková Růženka, Malá mořská víla, Sněhurka a sedm trpaslíků, Červená Karkulka a řada dalších. Pohádky mohou sledovat samozřejmě i dospělí a rozšiřovat si tak svoji slovní zásobu. Zjistí tak, v čem se verze pohádek v němčině liší od české verze.

Vytvořit nový příspěvek


 Upravit s Elementorem
Uložit koncept
Náhled
Publikovat


66/100


Zadejte název
Němčina na Youtube pro děti
KinderLernTV
Kanal KinderLernTV je určen pro děti různých věkových kategorií. Obdobně jako jiné kanály určené pro vzdělávání dětí, nabízí i tento videa pro učení barev, čísel či tvarů. Pomocí animovaných filmů a chytlavých písniček a říkanek se děti učí první německá slova a věty.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Z.
Märchen für Kinder - Gutenachtgeschichten

 

Sesamstraße

Videa z kanálu Sesamstraße netřeba dlouze představovat. Sesame Street (v Česku pod název Sezame, otevři se!) je televizní cyklus známý po celém světě. Setkat se tak vaše děti mohou se známými postavami jak je Ernie, Elmo a mnoho dalších. 

Sesamstrasse

 

4Kids Kinder Lernvideos

Další zajímavý kanál, kde naleznete řadu vzdělávacích videí v němčině pro své děti. Mohou se tak učit počítat, barvy či německou abecedu. Pro menší děti jsou zde videa, která učí různé druhy zvířat, jejich zvuky či řada říkadel. Starší děti si mohou přijít také na své. Pustit jim můžete například videa, kde se v němčině rozebírají vlajky evropských zemí.

4 Kids Kinder Lernvideos

 

KinderKlubTV

Další kvalitní kanál, který nabízí videa s podobnými tématy jako předchozí tipy. Kanál vznikl již v roce 2014 a od té doby vydal řadu videí pro děti. Kromě klasických videí zaměřených na barvy, základní číslovky či písmena abecedy najdete na tomto kanálu řadu různorodých písniček a říkadel. Videa jsou poměrně krátká, od několika minut po desítky minut.

KinderKlubTV

 

Věříme, že jste si nějaký zajímavý německý kanál na Youtube pro děti vybrali a budete mít, co jim pouštět 🙂 Pokud máte sami nějaký tip, který by měl být v našem výčtu uveden, napište prosím do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *