Španělština na Youtube pro děti

Chcete, aby se vaše dítě učilo španělsky a nevíte, kde začít? Podívejte se na příspěvek “Španělština na Youtube pro děti”, který vám pomůže najít zajímavý obsah ve španělštině pro děti. Věříme, že vás některý z uvedených kanálů na Youtube zaujme a vy budete moci svým dětem pouštět videa se zábavným a zajímavým obsahem ve španělštině!

 

BabyFirst Español

Kanál BabyFirst Español je určen nejmenším dětem, které se učí základní slovní zásobu ve španělštině. Dítě se tak může naučit čísla, barvy, tvary, písmena abecedy nebo názvy zvířat. Zajímavé animace přispívají rovněž k oblibě tohoto kanálu. 

BabyFirst Español

 

CBeebies Español

Tento Youtube kanál pro děti je součástí televizního kanálu CBeebies, který provozuje BBC. Kanál CBeebies je určen předškolním dětem a tomu také odpovídá obsah, který na Youtube kanálu můžete najít. Témata jsou opravdu různorodá a videa poměrně krátká. Během krátké doby tak stihnete vašim dětem pustit řadu videí, ať již půjde o písně, říkanky či povídání o zvířatech. Vaše děti se tak zábavnou formou setkají se základními slovíčky ve španělštině.

CBeebies

 

Once Niñas y Niños

Tento kanál je součástí mexické televize ONCE a je zaměřený na děti. Nabízí proto řadu videí s tématikou určenou přímo pro děti. Nejedná se o klasické 3D animace, ale ve videích provází plyšové postavy dějem podobně jako ve známém dětském pořadu Sezamová ulice. Děti se tam zábavnou formou pomocí sledování videí naučí řadu potřebných věcí a navíc vše ve španělštině. 

Once Niñas y Niños

 

Peppa Pig Español

Španělská verze oblíbeného dětského seriálu prasátko Peppa/Pepina. Původní britský seriál můžete na Youtube sledovat v několika jazykových mutacích a mezi ně patří i španělština. Na Youtube je řada videí, kterou jsou kompilacemi jinak poměrně krátkých dílů. Vyzkoušejte a vaše děti se mohou bavit u příhod prasátka Peppa a přitom se učit španělsky.

Peppa Pig Español

 

Semillitas TV

Kanál nabízí řadu videí určených pro nejmenší, až po ty školou povinné. Vybrat si můžete s desítek kratších videí na různorodá témata. Děti se tak mohou učit názvy zeleniny nebo ovoce, hudebních nástrojů či zvířat. Popřípadě se mohou dívat na návody, jak si vytvořit vlastní fotoalbum pomocí papíru, lepidla a fotek. Výběr je opravdu velký, proto neváhejte a podívejte se, co vše můžete svým dětem pustit. 

Semillitas TV

 

Vybrali jste si? Věříme, že vás některý z kanálů ve španělštině pro děti na Youtube zaujal. Pokud máte sami nějaký tip, který by měl být v našem výčtu uveden, napište prosím do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *