Španělština na Youtube 2

Dnes si představíme řadu dalších tipů na zajímavé kanály na Youtube pro studium španělštiny a navážeme tak plynuje na jeden z předchozích příspěvků. Věříme, že vás některý z níže uvedených Youtube kanálů v příspěvku „Španělština na Youtube 2“ zaujme a budete jej využívat při studiu tohoto krásného jazyka.

 

María Español

Kanál vhodný spíše pro pokročilejší studenty, je tedy lepší, pokud máte již určité znalosti. María se velmi podrobně věnuje různým gramatickým vlastnostem španělštiny. Rozebírá slovní zásobu, specifické fráze a idiomy a také pomáhá studentům zlepšit i svůj poslech. Svým pozitivním přístupem a svými znalosti je ideální učitelkou španělštiny.

María Español

 

Español Con María

Kanál podobného názvu, avšak od jiné lektorky. Není María jako María. Obě Maríe však mají stejný cíl, tedy dopomoci všem, kteří sledují jejich videa k lepšímu pochopení španělštiny, rozvoji slovní zásoby či gramatiky. Autorka kanálu  Español Con María ná navíc seznamuje s reáliemi zemí Latinské Ameriky, především Kolumbie, kde María žije. 

Español Con María

 

The Spanish Dude

Kanál The Spanish Dude tvoří Jordan, který o sobě sám uvedl, že na střední škole dostal ze španělštiny F, tedy nejhorší známku. Španělsky se obstojně naučil až v době, kdy studoval v cizině a měl španělsky hovořící spolubydlící. Poté cestoval několik let po Španělsku a především Latinské Americe a své znalosti španělštiny mohl vyzkoušet v praxi. Přestože je Jordanovi někdy vyčítáno to, že nemá správný přízvuk a jeho španělština má silný americký přízvuk, pro studenty je přínosem jeho přístup k samotnému studiu a motivace k učení, kterou dokáže přenést. Lze mu tedy odpustit, že není rodilý mluvčí. 

The Spanish Dude

 

Learn Spanish with SpanishPod101.com

Kanál s velkým počtem videí na různá témata a od různých lektorů, který je velmi oblíbený mezi studenty španělštiny. Pokud chcete vědět, ja tvořit minulý čas ve španělštině, najdete na kanálu video o tomto tématu. Pokud chcetě vědět, jak udělat jednotného čísla množné, najdete to rovněž zde. A tak bychom mohli pokračovat opravdu dlouho. Vyzkoušejte a uvidíte sami!

Learn Spanish with SpanishPod101.com

 

Why Not Spanish?

Kanál Why Not Spanish? tvoří  María a Cody, životní partneři a lektoři. Přesněji María je lektorka a rodilá mluvčí, zatímco Cody se španělštinu učí jako svůj druhý jazyk. Máme tak pohled jak lektorky, tak i studenta, což je na přínosu videí pro studenty velmi znát. María a Cody tak chtějí ukázat strasti a slasti při učení se španělštiny a obtíže, které nejednoho studenta potkají.  

Why Not Spanish?

 

Los Mundo

Spojení cestování a studia španělštiny najdete právě na tomto kanále. Pokud se rádi díváte na cestovatelská videa a navíc chcete něco udělat i pro svou znalosti španělštiny, dejte šanci kanálu Los Mundo. Již dva roky cestují po Latinské Americe rodiče se svými třemi dětmi a nabízí pravidelné vlogy z pozoruhodných míst a se zajímavými lidmi. Cestují ve svém upraveném nákladním voze, který je sice skromný, ale poskytuje jim při cestování dostatečný komfort. 

Los Mundo

 

Věříme, že vás některý z představených Youtube kanálu zaujme a dopomůže vám při studiu. Pokud jste fanoušky jiného kanálu, který není výše uveden, napište jej do komentářů a podělte se s dalšími o kvalitní zdroj informaci při studiu španělštiny.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *